Svi prijavljeni filmovi


IGRANI FILMOVI

3,2,1,: Igor Šeregi, 17′

ALREADY FAR: Filip Mojzeš, 1′

BLIŽENJE: Karlo Došen, 7′

BUĐENJA: Luka Klapan, 10’08”

COLOUR LAB: Maša Kolar i Zoran Marković, 17′

CRVENO: Sonja Tarokić, 24’36”

ČAROBNA ŠKRINJICA 2: Jurica Hižak & Tihomir Galevski, 10′

DAN MRTVIH: Lonjar, 10′

DANIJEL: Hana Jušić, 12’01”

DEMONI: Tihomir Mraović, 15′

DIJETE: Igor Jelinović, 6′

DVA: Andrija Mardešić, 15′

DVIJE TUŽNE GODINE: Barbara Blažević, 12’23”

EMA: Lana Zaninović. 1’49”

EPILOG: Josip Žuvan, 4’30”

HLADNA FRONTA: Uroš Živanović, 18′

HODNIK K IZLAZU: Silvana Dunat, 25′

IGRA TUCANJA: Ivan Livaković, 10′

INKASATOR: Igor Mirković, 15′

ISPOVIJED: Lorik Sopi, 1′

KAD SE NAPOKON UPOZNAMO: Rino Barbir, 8’30”

KAD TE GLEDAM SVAKI DAN: Iva Šolić, 14’37”

KAKO VEZATI KRAVATU: Josip Žuvan, 12’30”

KINKACHOO: Daina Oniunas-Pusić, 15′

KINO-OKO: Barbara Vekarić, 8’19”

KRAVATA: Natko Stipaničev, 7’54”

LET ME BE YOUR EYES: Maja Kovač, 13′

LIBERTANGO: Sara Hribar, 45′

MUHE IDU NA SLATKO: Luka Sepčić, 13′

NAJDUŽA NOĆ: Ivan Mokrović, 13′

NAJPAMETNIJE NASELJE U DRŽAVI: Ivan Ramljak & Marko Škobalj, 12′

NAPAD NA NARODNU BANKU U RIJECI: Mladen Juran, 15′

NESTAJANJE: Josip Visković, 2’12”

NESTAJANJE: Luka Klapan, 10’28”

NIŠTA OSOBNO: Marko Šantić, 17′

OBIČNA KVAKORICA: Ivan Klepac i Slave Lukarov, 1′

ODREDIŠTE NEPOZNATO: Vjeran Vukašinović & Ines Šulj, 60′

OSLOBOĐENJE U 26 SLIKA: Ivan Ramljak, Marko Škobalj, 17′

OTOMPOTOM BRANI ZAGREB: Ivan Klepac i Slave Lukarov, 1′

PEKMEZ: Jure Troje: 4′

PET LAKIH KORAKA: Mia Prkić, 21’55”

PINK EXPRESS: Ivan Livaković, 20′

POLA URE ZA BAKU: Jure Pavlović, 17′

POSLJEDNJE JUTRO JEDNOG PIJETLA: Toni Skorić, 5′

POZOR: Marko Magdić, 10′

PREKAŽNJAVANJE: Jurica Hižak, 55′

PUNI KRUG: Barbara Vekarić, 13’13”

PUŠIONA: Željko Senečić, 82′

PUT SRCA: Anita Vrtarić,6′

RECIKLIRANJE: Branko Ištvančić, 15′

ROMEO & JULIO: Ivan Perić, 75′

RUBLJE: Nicole Volavka, 20′

SMASH: Zvonimir Mikšić, 37′

SNIMA SE: Tihomir Mraović, 10′

SPOJ: Igor Šeregi, 34′

STREJT PUL: Filip Šovagović, 12′

SUBOTA: Daria Forko, 3′

SVE ZA LJUBAV: Marko Bubalo, 30′

ŠAMAR: Nebojša Slijepćević, 13′

ŠAMPION: Kristijan Milić, 14′

ŠPANSKO KONTINENT: Ivan Sikavica, 9′

ŠTA BI BILO…: Tonči Gačina, 8’40”

TA TVOJA RUKA MALA: Sara Hribar, 23′

TETRAPAK: Filip Peruzović, 15′

TIČEK: Ana Petrić, 2′

TORTA S ČOKOLADOM: Dorotea Vučić, 16′

TRAJNA POSUDBA: David Kapac, 23′

TRI DUGA: Marko Magdić, 6′

TRI FAZE: Tomislav Stojanović & Buga Marija Šimić, 7’32”

TULUM ZA HABIBIJA: Sven Marić, 8′

U MOJOJ GLAVI ANĐEO: Dario Juričan, 25′

VARKA: Zdravko Terkeš, 4’15”

VISIBABA: David Bagarić, 24′

VJERAN PAS: Hrvoje Zuanić, 20′

ZAGRLJAJ TIŠINE: Ivan Perić, 19′

ZAMKA (ZA) SNIMATELJA: Kristijan Milić, 20′


DOKUMENTARNI FILMOVI

4/180/42: Ana Šerić Kuhinja, 26′

AJDE PROŠEĆI KRALJU LJELJO: Mario Šulina, 29’10”

AKVAREL: Vlatka Vorkapić, 50′

ANA JE OTIŠLA: Davor Sanvincenti, 2’50”

ANDRIJA: Jadran Puharić, 20′

ANTE: Zoran Zekanović: 52′

ASTRALIS – INSTITUCIJA: Igor Neljak, 82′

BACCALAUREUS: Mihajlo Uzelac, 9’53”

BENJAMIN: Matija Vukšić, 26′

BOJAN: Đuro Gavran, 13′

BOŽE ČUVAJ LE ZBOR: Dalija Pintarić, Lora Šuljić: 24′

CIKLUSI: Vladimir Gojun, 80′

CRNI DUB: Tomislav Šango, 30′

ČE SEM SEM, MA BELOGA TOVARA NE ZOVEM MORO: Zoran Krema, 32′

ČEKAJUĆI TRAMVAJ: Saša Dugonjić, Paula Klaić, Grgur Žučko, 10′

DEDA DJ: Barbara Vekarić, 13′

DIREKT: ČARDAK NI NA NEBU NI NA ZEMLJI: Miroslav Sikavica, 27′

DOBRO DOŠLI U DUBROVNIK: Zoran Margrtić: 25′

DODIR STOPALA DODIR RUKE: Ivona Biočić-Mandić, 20′

DRAGO MI JE ŠTO VAS VIDIM: Zvonimir Jurić, 26′

DVA MUŠKARCA I JEDNA ŽENA: Vlasta Delimar, Antonio Gotovac Lauer, 13′

EKSPEDICIJA U MAGLI: Dana Budisavljević, 26′

FILM O TOBOTU: Sven Biličić, 11’20”

FILM ZA SVAKOGA I NIKOGA: Mario Papić, 20′

GOSPOĐA VLADLENA: Neda Radić, 14′

HOMMAGE BAHORIĆ – MODELIRANJE – ACTION: Karlo Došen, 11’45”

INDUSTRIJSKI RAJ: Marijan Crtalić, 20′

KAKVA SI S PARAMA: Rasim Karalić, 18′

KAMPANJA, OLIVA CORCYAE NIGRE: Dijana Protić, Tena Bošnjaković, 11′

KAO OTAC I SIN: Marko Dugonjic, 18’04”

KAPI MORA KAPI SUNCA: Matko Petrić

KLASA OPTIMIST: Lana Šarić, 59′

KRATKI PREGLED RASPADANJA: Nikola Strašek, 20′

LANTERNIST: Tanja Kanceljak: 30′

LEO JUNEK – SLIKAR S DVIJE DOMOVINE: Bogdan Žižić, 30′

LICITARSKA SRCA: Marija Kobić 3′

LJUDI S MLIJEČNOG PUTA: Miroslav Mikuljan: 60′

MAJSTOR TOMO: Ana Petrić, 4′

MARIJA HODA TIHO: Marko Stanić, 43′

MARKOVA MAMA: Jerko Ban, 15′

MEANDAR: Željko Senečić ,25′

MEĐUNARODNI SUSRET UMJETNIKA: ŠTAGLINEC 2009: Vlasta Delimar 96′

MIKI: Željko Senečić, 19′

MIMARA – REVISITED: Danko Volarić, 29′

MOĆ VIOLONČELA: Annamaria Doričić; 50′

MOJA TRAMUNTANA: Željko Zorica, 20′

MORSKE ORGULJE I POZDRAV SUNCU: Davor Šarić, 17′

NEVIDLJIVE GALERIJE: Željko Kipke, 22’21”

NOŠNJE KATICE ČIČMAK: Dijana Protić Iva Šolić, 3′

NOVINAROV BIJEG IZ PAKLA DROGE: Ivan Perić,61′

OD 6 MJESECI DO 3 GODINE: Miroslav Sikavica, 28′

ON THE RED RIVER: Mario Papić, 7′

OSJEĆAJI VREMENA: Irena Vrkljan–Samo slike, albumi i plehnata kutija: Davor Šarić, 52′

OVDJE JE ROCK ‘N’ ROLL – PARNI VALJAK: Hrvoje Felbar, 28’30”

PAPILLON: Marta Jakobec, 4′

PARKOUR: Zrinka Matijević Veličan, 26′

PAVILJON U RALJAMA POLITIKE: Željko Senečić, 25′

PET SEDAM PET ZA HRVATSKU: Mladen Santrić, 52′

POBJEDNICI: Tomislav Žaja: 70′

POŠTAR S NASLOVNE STRANE: Tomislav Mršić,Tomislav Topić, 29’30”

PRIJATELJI: Luka Klapan, 5’38”

PROJEKT NEPOKORENI GRAD: Aadam Dragojević, 27′

PROLAZNA VRSTA: Zoran Pribičević, 9′

PROŠLOST U PRVOM LICU: Mladen Burić: 30′

PTICE: Petar Krelja, 30’02”

PUSTINJSKA PRIČA – EL SHATT: Ninoslav Lovčević, 47’28”

PUSTITE ME NA SLOBODU: Željko Senečić, 24′

PUTEVIMA INDIJE: Marko Žele i Esta Despoja, 21’54”

REDOVNIK: Davor Kanjir, 23′

ROTCA MUST DIE: Mladen Grabovac, 70′

RUKE OD KAMENA: Luka Klapan, 13’25”

SADA LAKŠE SPAVAM: Edin Mahmuljin, 14′

SEVDAH: Marina Andree Škop, 66′

SKIDANJE: Mirela Dozet, 15’57”

SKRETNIČARI: Saša Ban, 26′

SLIKARSTVO JE MRTVO – KAD JA KAŽEM DA JE MRTVO“: Tomislav Jagec: 50′

STARI MLIN: Tena Bošnjaković, 3′

SUDBINA BROJA 13: Irena Škorić, 60′

SUSRET: Igor Bezinović, 27′

SV. MARIJA NA ŠKRILINAH, BERAM: Mladen Lučić, 30′

TDZ – ZA USPOMENU I DUGO SJEĆANJE: Igor Bezinović, 30′

THE MEDIUM IS THE MESSAGE: Robert Bezbradica, 24′

THE SOUND OF MUSIC: Mario Papić, 5′

TJESKOBA: Damir Čučić, 72′

UGANDA-BISER AFRIKE: Draženka Franjić: 58’02”

VALUNGARI 15 POŠTENIH: Marin Maršić, Marko Kovačić, 13’11”

VELIKA OČEKIVANJA: Slaven Žimbrak, 100′

VIŠE VOLIM PSE: Mladen Čapin, 21′

ZAGREB POD GRAFITIMA: Željko Senečić, 14′

ZAJEDNO: Nenad Puhovski, 87′

ZDENČAR IZ PRAŠEVCA: Darko Dovranić: 30′

ZNAK NA KAJINU: Ljiljana Šišmanović, Tihana Kopsa, 70′

ZOO TITO: Ante Kuštre: 63′

ZOVU ME FRANJO: Antonija Putić, 19′

ZVJEZDANI GLASNIK-GALILEO GALILEI: Nana Šojlev: 76′

ŽIVJETI ART-KV: Željko Radivoj, 44′


ANIMIRANI FILMOVI

BOG I ZEMLJANI: Siniša Mataić, 4’03”

ČOVJEČULJAN SNOVULJAK: Ivana Guljašević, 4’48”

ČUDNOVATI IZUM: Dino Krpan, 6′

FETA: Natko Stipaničev, 2’30”

FORMAT: Darko Bakliža, 5’38”

GIG-PUT DO ZVIJEZDA: Hrvoje Habljak, 6’32”

GULIVER: Zdenko Bašić, 13’54”

HELIXBAUHAUS: Goran Trbuljak, 8′

ISPOD: Stjepan Milas, 3’46”

IZA OGRADE: Ivan Mirko Senjanović: 2′

IZNIMNE SITUACIJE: Ivan Vučić, 11’01”

JAČE OD ŽIVOTA: Livio Rajh, 5’55”

KAKTUS KAP: R;Milan Latković: 3′

KOLINJE: Marko Dješka, 4’39”

MENSCH MASCHINE: Ivan Mirko Senjanović: 3′

MIRAMARE: Michaela Muller, 8’08”

MOJ PUT: Veljko Popović, 7′

NA GALERIJI: Tomislav Gregl, 5′

NESPAVANJE NE UBIJA: Marko Meštrović, 9′

PAS I ZEC: Nebojša Slijepčević, 8′

PLES: Danijela Dozet, 3’02”

POD KONOPOM: Ivan Klepac i Slave Lukarov, 6’42”

PORTRET MOG SRCA: Ljubica Heidler 6’30”

POVRATAK: Magda Dulčić, 5’30”

PRAVI ANĐEO: Stjepan Mihaljević, 13′

RIBLJA ŠKOLA:Ivana Guljašević, 3’38”

RUDIJEV LEKSIKON DIKTATURA: Nedeljko Dragić, 1’30”

RUDIJEV LEKSIKON FILOZOFIJA: Nedeljko Dragić, 1’30”

RUDIJEV LEKSIKON SREĆA: Nedeljko Dragić, 1’30”

SAMOĆA: Milan Trenc, 8′

SIVO JAJE: Marija Levačić, 20′

SJEĆANJA: Milan Bukovac, 5’27”

SPAMER: Vedran Klemen: 4’32”

ŠPICA: CRNO BIJELI SVIJET: Tihomi Mraović, 1′

TIŠINA MORA: Vjekoslav Živković, 13’04”

TRI STRAŠNA ZMAJA:Ivana Guljašević, 4’50”

ZEKO I POTOČIĆ: Milan Blažeković, 5′

ZVIJER U KUĆI: Neven Petričić, 1


EKSPERIMENTALNI FILMOVI

…END: Mario Šulina, 2’06”

ALL THAT JAZZ: Mario Papić, 3′

ARHEO 29: Vladislav Knežević, 9’30”

AUTO – PORTRET: Silvestar Kolbas, 8′

BLUE BLACK BERLIN, Ana Bilankov, 7’20”

BORBA: Nika Gvozden, 4’26”

CIKLUS: Antonia Čačić, 2’14”

CRVENO I ZELENO: Vedran Januš, 1′

CRVENOKOSA: Damir Radić, 14’15

DETOUREOUS: Galeb Vekić, 20′

EKSPERIMENTALNI FILM: Alma Domazet Flego, 1′

FILM ZA MENE: Ivan Perić, 6′

HIROSHIMA: Ivan Perić, 5′

I MIGHT BE UGLY BUT I GLOW IN A DARK: Vladimir Kanić, 4’30”

IDENTITET: Domagoj Burilović, 6′

IDIOTSKA NOĆ 2: Damir Radić, 24’20”

KRIJESNICE: Vlasta Žanić, 8’30”

KUDA PLOVIO OVAJ BROD?: Vanja Ujčić, 1’51”

LINIJA: Aleksandar Muharemović, Damir Tomić, 4’45”

MALENA: Damir Radić, 5’16”

NA POLA PUTA: Željko Radivoj, 7′

NAPRIJED – NATRAG: KAMERA: Mario Papić, 5′

NEVIDLJIVI OPANCI: Marko Dugonjić, 2’12”

NO TITLE: Renata Poljak, 6′

OD 7 DO 17 I 15: Karla Cesar, 3′

ODNOS: Mario Papić, 5′

OSLANJANJE NA SREBRNU VRBU: Nikola Kovač, 15′

PANDEMIJA:Ivan Livaković, 10′

POLA SATA: Boris Greiner, 29’30”

PRESUDA: Mario Šulina, 3′

PTICE: Dražen Pleško, 2’30”

PUTNIK: Željko Sarić, 8′

REFRACTION: Lovro Čepelak, 3’15”

RIJEKA: Davor Sanvincenti, 7’30”

SKY SPIRITS: Damir Čučić, Boris Poljak, 6′

SLOBODA: Goran Džidić, 0’48”

SORROW: Lilliana Resnick, 13’40”

STILL LIFE – ALIEN: Milan Bukovac, 4′

SUBOTA 2: Ivan Šeremet, 7’24”

SUPPRESSION: Renata Poljak, 22′

TO BELIEVE OR NOT TO BELIEVE: Maja Kovač, 1’55”

TRG/ 20.STOLJEĆE NA FILMU: Hrvoje Juvančić, 27′

UMJETNIČKA KOŠARA: Ivan Šeremet, 6’53”

VREMENSKA OMČA: Aleksandar Muharemović, 12’02”

WEEKEND: Milan Bukovac, 30

WHITE RABBIT: Ivan Perić, 6′

ZAZIV MUZE: Sebastian Antonio Kukavica, 8’15”

ZORA PRIJE SVITANJA: Helena Schultheis, 5’18”


GLAZBENI SPOTOVI

BAND AID – „Put ka sreći“: Darko Drinovac, 4′

BORIS LEINER & HRNJAK – „Vrela“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’32”

BRAĆA UBOGA & VANDA WINTER – „Da sam ja netko“: Josip Vujčić i Jadran Puharić, 3’33”

CINKUŠI – „Navigare“ : Darko Drinovac, 4′

DAMIR IMAMOVIĆ – „Dva se draga“: Marina Andree Škop, 6’07”

DAN D – „Moj problem“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’05”

DELYRICUM – „Vjeruj sebi“: Tomislav Mršić, 5’04”

DETOUR – „Prijatelj“: Filip Filković Philatz, 4’50”

DINO DVORNIK – Pelin i med: Radislav Jovanov Gonzo, 3’41”

DOSH LEE feat. REMI – „Albert“: Vladimir Kanić, 2’44”

DOSH LEE – „Statisti“: Vladimir Kanić, 3’17”

E.N.I. – „Crna kutija“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’34”

EMIR & FROZEN CAMELS – „Jedina“: Darko Drinovac, 4′

GIBONNI – „Žeđam“: Zdenko Bašić, 4’58”

GUSTAFI – „Sanjat ćemo žuto“ Radislav Jovanov Gonzo, 3’46”

HIP HOP ROCK: Ivan Lončarić, 3’10”

IVANA KINDL – „Oči“: Darko Drinovac, 4′

KILLA TEQUILA – „Don’t break my heart“: Ivan Perić, 4’23”

LOLLOBRIGIDA – „Volim te“: Filip Filković Philatz, 3’38”

LUKA NIŽETIĆ – „Di si ti Mare“: Darko Drinovac, 4′

MASSIMO – „Boje“: Radislav Jovanov Gonzo, 4’44”

NATALI DIZDAR – „Ne pitaj“: Radislav Jovanov Gonzo, 4’13”

NATALI DIZDAR – „Stranac“: Andrej Korovljev, 4′

NATASHA AND THE BUNNIES – „What’s a girl do when love’s gone“: Damir Radić, 4′

NOVA – Ljubav: Mario Šulina, 4’06”

PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS – „Popravak“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’06”

PUTOKAZI – „Dvojnica“: Tomislav Čurković & Aljoša Brajdić, 3’46”

RAMIREZ – „Fantastično“: bezobrazno: Filip Filković Philatz, 4’06”

RAMIREZ – „Sedam“: Darko Drinovac, 4′

SCROLL – „Tired Eyes“: Tin Žanić, 4′

SEVERINA – „Haljinica boje lila“: Darko Drinovac, 4′

SEVERINA – „Muškarcu samo treba kurva“: Darko Drinovac, 4′

STILLNESS: Goran Škofić, 4’06”

TAMARA OBROVAC & RAMBO AMADEUS – „Turbo funk“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’35”

THE GOOD ONES – „Human“: Vladimir Kanić, 4’30”

URBAN & 4 – „Hirošima“: Andrej Korovljev, 4′

URBAN&4 – Magnet: Radislav Jovanov Gonzo, 4’31”

VALUNGARI – „Samo život“: Ivan Lončarić, 2’47”

VATRA – „Dva akrobata“: Filip Filković Philatz, 4’58”

VATRA – „Svjetla i sirene“: Filip Filković Philatz, 3’50”

XY: Boris Mađor, 3′

ŽAN I MAZGUNI „Bilo jednom“: Helena Schultheis, 4’54”


NAMJENSKI

AVANTURA JEDNOG LISTA; Danijel Dozet, 3’49”

AZTHEBEST; Zoran Pisačić i Dražen Petrač, 3′

BAJADERA; Nejc Pohar, 45”

BILDERI; Bruno Anković, 20”

BRITVA: Luka Hrgović, 13’31”

CEDEVITA GO – AUTO; Miroslav Terzić, 0’28”

CEDEVITA GO –BAZEN; Miroslav Terzić, 0’28”

CEDEVITA GO –POTJERA; Miroslav Terzić, 0’28”

CENTAR ZA MLADE; Dijana Protić, Tena Bošnjaković, Marija Kobić, 4′

CROATIA OSIGURANJE: Kras Gančev, 50”

DARINKA; Bruno Anković, 1′

DISKRIMINACIJE; Kristijan Kaurić, 30′

DORINA – LIŽA; Tomislav Rukavina, 0’31”

ĐAKOVAČKI VEZOVI – NAJAVA; Mario Šulina 40”

EKONERG – LABARATORIJ ZA ZRAK; Siniša Škokić, 12’37”

FONTANA; Nejc Pohar, 0’25”

FORŠPAN 14. FILMSKE REVIJE MLADEŽI; Grupa autora, 0’53”

FRKA 8: POVRATAK OTPISANIH; Andrija Mardešić, David Kapac, 4’18”

HERCEGOVINA ZEMLJA SVJETLOSTI; Matej Meštrović, 11’08”

HLADNO PIVO – Knjiga postanka: Hladno pivo/Anđelo Jurkas, 5’30”

HRVATSKE UMJETNICE – ANA OPALIĆ; Gabrijela Ivanov, Dalija Pintarić, 9′

IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM – AUSTRALIJA; Kristijan Kaurić, 30′

IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM – KUVAJT; Kristijan Kaurić, 30′

IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM –BOSNA I HERCEGOVINA; Kristijan Kaurić, 30′

ISKON – „Prinova u obitelji“; Višnja Skorin, Saša Budimir 35”

JANA-Povijest; Kras Gančev, 35”

KORUPCIJA; Mladen Dizdar, 30”

KRAŠULJCI I KRAŠOTICE; Kristijan Kaurić, 30′

KRIZA; Bruno Anković, 0’30”

LEDO-KVIZ; Tomislav Rukavina, 45”

LEDO-MILIJUN KUNA; Tomislav Rukavina, 32”

LEDO-VIDOVITI; Tomislav Rukavina; 30”

LINKOLN TOWN; Andrej Hanžek, 4′

LOKALNA PREDIZBORNA KAMPANJA ZA HSP; Mladen Dizdar, 4×30”

MAX TV – BOŽIĆNI; Miroslav Terzić, 0’51”

MAX TV – KUNG FU; Miroslav Terzić, 0’36′

MAX TV – REPKA; Miroslav Terzić, 0’33”

NA TRAGU KLASIKA; Radislav Jovanov – Gonzo, 5’30”

NASILJE OSTAVLJA TRAGOVE – Kampanja Mir u škole Centra za mirovne studije; Hrvoje Mabić, 0’45”

ONE MOGU SVE; Ivona Juka, 0’56”

PAN – KLIMA; Radivoje Andrić, 0’31”

PLIVA – PRUŽIMO RUKU; Miroslav Terzić, 0’51”

PODRAVKA VEGETA – BRAND IMAGE; Jovan Todorović, 0’42”

PRVA STAMBENA ŠTEDIONICA-BITI HRABAR NIJE TEŠKO: Mladen Dizdar, 20”

RAD S GLUMCIMA, MAKING OF „Neka ostane među nama“; Petar Orešković, 18′

RODITELJSTVO NIJE IGRA; Dijana Bolanča Paulić, 0’30”

T-COM – MAX TV2; Bruno Anković, 0’40”

T-COM-GPS; Nevio Marasović, 35”

T-MOBILE ROKO 6; Antonio Nuić, 45”

T-MOBILE-JURICA TOURS; Antonio Nuć, 40”

TOMATO – BRUSNICA; Bruno Anković, 20”

TOMATO – SIGNAL; Bruno Anković, 0’20”

TOMATO – TRAMVAJ; Bruno Anković, 0’49”

TREBAM LJUBAV; Goran Rukavina, 0’34”

TVC FRANCK ČIPI ČIPS; Goce Vaskov, 0’30”

TVC KRAŠ POLARNA AVANTURA; Goce Vaskov, 0’12”

TVC KRAŠ ŽIVOTINJSKO CARSTVO ZA ALBUM; Goce Vaskov, 0’12”

TVC MILKOS ZBUNJOLA VITAMINI; Goce Vaskov, 0’30”

TVC OPTI TV, dr. KNJAZ; Goce Vaskov, 30”

TVC SPLITSKA BANKA; Goce Vaskov, 0’22”

TVC ŠKODA OCTAVIA FACELIFT; Goce Vaskov, 0’30”

UKLJUČITE SE; Ivona Juka, 0’38”

VELEUČILIŠTE VERN; Hrvoje Mabić, 35”

VELIKANI; Bruno Anković, 0’45”

VIP HIBRID; Kras Gančev, 35′

VIP-Kiss; Kras Gančev, 30”

VJEŽBA; Miroslav Klarić, 15”

WELCOME TO THE OTHER SIDE; Ivan Perić, 1’36”

WHY CROATIA; Boris Mađor, 3′

ZAGREB FILM FESTIVAL 2009(Festival opener); Filip Filković Philatz, 1’41”

ZAKLADA ANA RUKAVINA; Nevio Marasović, 18”

Povežite se s Danima!
facebook
Kult
dashed
Organizatori
Studentski Centar
univerzitet zg
Radio SC
Muzički Salon
Teatar ITD
Klubvizija
dashed
Sponzori
Sponzori
i&i
FUJI FILM
Kapetanović
Tuborg
Paprenjak
dashed
Medijski pokrovitelji
Vjesnik
Globus
Net.hr
Filmski.net
Kulturpunkt.hr
Filmovi.hr
mojzagreb.info
playomania
Fak-tvojfilm
dashed
Partneri
Hrvatski Filmski Savez
Hrvatski Filmski ljetopis
Kino klub Zagreb
dashed
Zahvala
MaXima film
Zagreb film
bonobo
dashed
Uz potporu
Havc
Gradski ured