Glavni program

19. DHF /

RASPORED PROJEKCIJA FILMOVA U KONKURENCIJI

KINO SC


UTORAK, 6. travnja

13,30 sati, IGR. 1
ZAMKA ZA SNIMATELJA: Kristijan Milić, 20′
U MOJOJ GLAVI ANĐEO: Dario Juričan, 25′
TORTA S ČOKOLADOM: Dorotea Vučić, 16′
HODNIK K IZLAZU: Silvana Dunat, 25′
DIJETE: Igor Jelinović, 6′

16 sati, IGR. 2
SVE ZA LJUBAV: Marko Bubalo, 30′
TULUM ZA HABIBIJA: Sven Marič, 8′
RUBLJE: Nicole Volavka, 20′
NAJPAMETNIJE NASELJE U DRŽAVI: Ivan Ramljak & Marko Škobalj, 12′
IGRA TUCANJA: Ivan Livaković, 10′
ŠAMAR: Nebojša Slijepćević, 13′

21 sat, IGR. 3
STREJT PUL: Filip Šovagović, 12′
ŠAMPION: Kristijan Milić, 14′
RECIKLIRANJE: Branko Ištvančić, 15′
INKASATOR: Igor Mirković, 15′
TRAJNA POSUDBA: David Kapac, 23′
NESTAJANJE: Josip Visković, 2’12”
PINK EXPRESS: Ivan Livaković, 20′


SRIJEDA, 7. travnja

13,30 sati, IGR. 4
HLADNA FRONTA: Uroš Živanović, 18′
COLOUR LAB: Vladimir Končar, 17′
ŠPANSKO KONTINENT: Ivan Sikavica, 9′
TETRAPAK: Filip Peruzović, 15′
KAKO VEZATI KRAVATU: Josip Žuvan, 12’30”
TA TVOJA RUKA MALA: Sara Hribar, 23′

16 sati, IGR. 5
SPOJ: Igor Šeregi, 34′
CRVENO: Sonja Tarokić, 24’36”
VJERAN PAS: Hrvoje Zuanić, 20′
NIŠTA OSOBNO: Marko Šantić, 17′

18,30 sati, IGR. 6
PUNI KRUG: Barbara Vekarić, 13’13”
KINKACHOO: Daina Oniunas-Pusić, 15′
ŠTA BI BILO…: Tonči Gačina, 8’40”
ODREDIŠTE NEPOZNATO: Vjeran Vukašinović, Ines Šulj, 60′

21 sat, IGR. 7
OSLOBOĐENJE U 26 SLIKA: Ivan Ramljak, Marko Škobalj, 17′
PET LAKIH KORAKA: Mia Prkić, 21’55”
POLA URE ZA BAKU: Jure Pavlović, 17′
LIBERTANGO: Sara Hribar, 45′


ČETVRTAK, 8. travnja

13,30 sati, EXP. 1
RIJEKA: Davor Sanvincenti, 7’30”
ODNOS: Mario Papić, 5′
PUTNIK: Željko Sarić, 8′
NO TITLE: Renata Poljak, 6′
OSLANJANJE NA SREBRNU VRBU: Nikola Kovač, 15′
BLUE BLACK BERLIN, Ana Bilankov, 7’20”
DETOURIOUS: Galeb Vekić, 20′

16 sati, ANIM. 1
BOG I ZEMLJANI: Siniša Mataić, 4’03”
ČOVJEČULJAN SNOVULJAK: Ivana Guljašević, 4’48”
RUDIJEV LEKSIKON FILOZOFIJA: Nedeljko Dragić, 1’30”
NA GALERIJI: Tomislav Gregl, 5′
GIG-PUT DO ZVIJEZDA: Hrvoje Habljak, 6’32”
ISPOD: Stjepan Milas, 3’46”
JAČE OD ŽIVOTA: Livio Rajh, 5’55”
KAKTUS KAP: R;Milan Latković: 3′
KOLINJE: Marko Dješka, 4’39”
MENSCH MASCHINE: Ivan Mirko Senjanović: 3′
POVRATAK: Magda Dulčić, 5’30”
SJEĆANJA: Milan Bukovac, 5’27”
SPAMER: Vedran Klemen: 4’32”
RUDIJEV LEKSIKON SREĆA: Nedeljko Dragić, 1’30”
ZEKO I POTOČIĆ: Milan Blažeković, 5′

18,30 sati EXP. 2
AUTO – PORTRET: Silvestar Kolbas, 8′
TRG/ 20.STOLJEĆE NA FILMU: Hrvoje Juvančić, 27′
KUDA PLOVIO OVAJ BROD?: Vanja Ujčić, 1’51”
ARHEO 29: Vladislav Knežević, 9’30”
SKY SPIRITS: Damir Čučić, Boris Poljak, 6′
POLA SATA: Boris Greiner, 29’30”

21 sat, ANIM. 2
ČUDNOVATI IZUM: Dino Krpan, 6′
FORMAT: Darko Bakliža, 5’38”
RUDIJEV LEKSIKON DIKTATURA: Nedeljko Dragić, 1’30”
GULIVER: Zdenko Bašić, 13’54”
HELIXBAUHAUS: Goran Trbuljak, 8′
MIRAMARE: Michaela Muller, 8’08”
MOJ PUT: Veljko Popović, 7′
NESPAVANJE NE UBIJA: Marko Meštrović, 9′
PRAVI ANĐEO: Stjepan Mihaljević, 13′
SAMOĆA: Milan Trenc, 8′
TIŠINA MORA: Vjekoslav Živković, 13’04”
ZVIJER U KUĆI: Neven Petričić, 1′


PETAK, 9. travnja 2010.

11 sati, DOK. 1
MOĆ VIOLONČELA: Annamaria Doričić; 50′
BENJAMIN: Matija Vukšić, 26′
OD 6 MJESECI DO 3 GODINE: Miroslav Sikavica, 28′

13,30 sati, DOK. 2
ANDRIJA: Jadran Puharić, 20′
PAPILLON: Marta Jakopec, 4′
ZAJEDNO: Nenad Puhovski, 87′

16 sati, DOK.3
ASTRALIS – INSTITUCIJA: Igor Neljak, 82′
NEVIDLJIVE GALERIJE: Željko Kipke, 22’21”
ČEKAJUĆI TRAMVAJ: Saša Dugonjić, Paula Klaić, Grgur Žučko, 10′

18,30 sati, DOK. 4
ANTE: Zoran Zekanović: 52′
KAMPANJA, OLIVA CORCYAE NIGRE: Dijana Protić, Tena Bošnjaković, 11′
MARIJA HODA TIHO: Marko Stanić, 43′

21 sat, DOK. 5
THE SOUND OF MUSIC: Mario Papić, 5′
ZNAK NA KAJINU: Ljiljana Šišmanović, Tihana Kopsa, 70′
ČE SEM SEM, MA BELOGA TOVARA NE ZOVEM MORO: Zoran Krema, 32′


SUBOTA, 10. travnja

11 sati, DOK. 6
LANTERNIST: Tanja Kanceljak: 30′
NOVINAROV BIJEG IZ PAKLA DROGE: Ivan Perić,61′
DODIR STOPALA DODIR RUKE: Ivona Biočić-Mandić, 20′

13,30 sati, DOK. 7
LEO JUNEK – SLIKAR S DVIJE DOMOVINE: Bogdan Žižić, 30′
ŽIVJETI ART-KV: Željko Radivoj, 44′
KAO OTAC I SIN: Marko Dugonjic, 18’04”
MIMARA – REVISITED: Danko Volarić, 29′

16 sati, DOK. 8
SUSRET: Igor Bezinović, 27′
MEANDAR: Željko Senečić ,25′
LJUDI S MLIJEČNOG PUTA: Miroslav Mikuljan: 60′

18,30 sati, DOK. 9
POŠTAR S NASLOVNE STRANE: Tomislav Mršić,Tomislav Topić, 29’30”
ZOO TITO: Ante Kuštre: 63′
KRATKI PREGLED RASPADANJA: Nikola Strašek, 20′

21 sat, DOK.10
KAKVA SI S PARAMA: Rasim Karalić, 18′
CIKLUSI: Vladimir Gojun, 80′
RUKE OD KAMENA: Luka Klapan, 13’25”


NEDJELJA, 11.travnja

15,00 sati, NAMJENSKI
ISKON – „Prinova u obitelji“; Višnja Skorin, Saša Budimir 35”
LEDO-KVIZ; Tomislav Rukavina, 45”
IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM – AUSTRALIJA; Kristijan Kaurić, 30′
FRKA 8: POVRATAK OTPISANIH; Andrija Mardešić, David Kapac, 4’18”
TVC KRAŠ ŽIVOTINJSKO CARSTVO ZA ALBUM; Goce Vaskov, 0’12”
NA TRAGU KLASIKA; Radislav Jovanov – Gonzo, 5’30”
CEDEVITA GO – AUTO; Miroslav Terzić, 0’28”
KORUPCIJA; Mladen Dizdar, 30”
ZAGREB FILM FESTIVAL 2009; Filip Filković Philatz, 1’41”
DORINA – LIŽA; Tomislav Rukavina, 0’31”
HERCEGOVINA ZEMLJA SVJETLOSTI; Matej Meštrović, 11’08”
DARINKA; Bruno Anković, 1′
LEDO-MILIJUN KUNA; Tomislav Rukavina, 32”
ONE MOGU SVE; Ivona Juka, 0’56”
MAX TV – KUNG FU; Miroslav Terzić, 0’36′
TVC SPLITSKA BANKA; Goce Vaskov, 0’22”
IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM – KUVAJT; Kristijan Kaurić, 30′
HLADNO PIVO – Knjiga postanka: Hladno pivo/Anđelo Jurkas, 5’30”
FORŠPAN 14. FILMSKE REVIJE MLADEŽI; Grupa autora, 0’53”
VIP-KISS; Kras Gančev, 30”
TVC OPTI TV, dr. KNJAZ; Goce Vaskov, 30”
EKONERG – LABARATORIJ ZA ZRAK; Siniša Škokić, 12’37”
LEDO-VIDOVITI; Tomislav Rukavina; 30”
VELEUČILIŠTE VERN; Hrvoje Mabić, 35”
CENTAR ZA MLADE; Dijana Protić, Tena Bošnjaković, Marija Kobić, 4′
T-COM – MAX TV2 (Dudu); Bruno Anković, 0’40”
T-MOBILE-JURICA TOURS; Antonio Nuć, 40”
VELIKANI; Bruno Anković, 0’45”
BILDERI; Bruno Anković, 20”
NASILJE OSTAVLJA TRAGOVE; Hrvoje Mabić, 0’45”
RODITELJSTVO NIJE IGRA; Dijana Bolanča Paulić, 0’30”
IDEMO NA PUT S GORANOM MILIĆEM –B i H; Kristijan Kaurić, 30′
KRAŠULJCI I KRAŠOTICE; Kristijan Kaurić, 30′
WELCOME TO THE OTHER SIDE; Ivan Perić, 1’36”
JANA-POVIJEST; Kras Gančev, 35”
CROATIA OSIGURANJE: Kras Gančev, 50”
T-MOBILE ROKO 6; Antonio Nuić, 45”
PRVA STAMBENA ŠTEDIONICA-BITI HRABAR NIJE TEŠKO: Mladen Dizdar, 20”
ZAKLADA ANA RUKAVINA; Nevio Marasović, 18”
T-COM-GPS; Nevio Marasović, 35”
PAN – KLIMA; Radivoje Andrić, 0’31”
BRITVA: Luka Hrgović, 13’31”

17:30 sati, GLAZBENI SPOTOVI
URBAN & 4 – „Hirošima“: Andrej Korovljev, 4′
TAMARA OBROVAC & RAMBO AMADEUS – „Turbo funk“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’35”
DOSH LEE feat.REMI – „Albert“: Vladimir Kanić, 22’44”
SEVERINA – „Muškarcu samo treba kurva“: Darko Drinovac, 4′
GUSTAFI – „Sanjat ćemo žuto“ Radislav Jovanov Gonzo, 3’46”
DAMIR IMAMOVIĆ – „Dva se draga“: Marina Andree Škop, 6’07”
BORIS LEINER & HRNJAK – „Vrela“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’32”
KILLA TEQUILA – „Don’t break my heart“: Ivan Perić, 4’23”
LOLLOBRIGIDA – „Volim te“: Filip Filković Philatz, 3’38”
NATALI DIZDAR – „Ne pitaj“: Radislav Jovanov Gonzo, 4’13”
DINO DVORNIK – Pelin i med: Radislav Jovanov Gonzo, 3’41”
BAND AID – „Put ka sreći“: Darko Drinovac, 4′
RAMIREZ – „Sedam“: Darko Drinovac, 4′
THE GOOD ONES – „Human“: Vladimir Kanić, 4’30”
DOSH LEE – „Statisti“: Vladimir Kanić, 3’17”
VATRA – „Svjetla i sirene“: Filip Filković Philatz, 3’50”
CINKUŠI – „Navigare“ : Darko Drinovac, 4′
PUTOKAZI – „Dvojnica“: Tomislav Čurković & Aljoša Brajdić, 3’46”
PIPS CHIPS & VIDEOCLIPS – „Popravak“: Radislav Jovanov Gonzo, 3’06”
MASSIMO – „Boje“: Radislav Jovanov Gonzo, 4’44”
URBAN&4 – Magnet: Radislav Jovanov Gonzo, 4’31”
SCROLL – „Tired Eyes“: Tin Žanić, 4′
LUKA NIŽETIĆ – „Di si ti Mare“: Darko Drinovac, 4′
GIBONNI – „Žeđam“: Zdenko Bašić, 4’58”

Povežite se s Danima!
facebook
Kult
dashed
Organizatori
Studentski Centar
univerzitet zg
Radio SC
Muzički Salon
Teatar ITD
Klubvizija
dashed
Sponzori
Sponzori
i&i
FUJI FILM
Kapetanović
Tuborg
Paprenjak
dashed
Medijski pokrovitelji
Vjesnik
Globus
Net.hr
Filmski.net
Kulturpunkt.hr
Filmovi.hr
mojzagreb.info
playomania
Fak-tvojfilm
dashed
Partneri
Hrvatski Filmski Savez
Hrvatski Filmski ljetopis
Kino klub Zagreb
dashed
Zahvala
MaXima film
Zagreb film
bonobo
dashed
Uz potporu
Havc
Gradski ured