Svi prijavljeni filmovi

 

IGRANI FILMOVI

24. SRPNJA 2008. – 3. VELJČE 2011.: Donat Rengel; 8’22

ADIEU, N: Barbara Vekarić; 15′

BIJES JEDE DUŠU: Janja Pilić; 18′

BITCHVILLE: Ivan Livaković; 75′

BLAGOJE: Hrvoje Gerger; 7′

BRAT MOJ: Dario Lonjak; 13′

BUNAR: Matija Mateš; 15′

CIJENA USPJEHA: Ratimir Rakuljić; 6′

CRVENI GOLF: Augustin Koprić; 29′

DOKUMENTARNI FILM: Igor Bezinović; 27′

DVA: Andrija Mardešić; 15′

ETIDA:Luka Hrgović; 62′

FRAGMENTI: Matija Radeljak; 7′

GLASS: Jure Pavlović; 10′

GOLI SATI: Igor Bezinović; 18′

GOSPOĐA NADA: Jadran Puharić; 14’35”

ONDA VIDIM TANJU: Juraj Lerotić; 34′

IMAŠ NEKU PRIČU?: Dario Juričan; 20′

IZLETI: Veno Mušinović; 39′

KURVO: Sonja Tarokić; 25’47”

MEZANIN: Dalibor Matanić; 14′

MJESTO NA KOJEM JE UMRO POSLJEDNJI ČOVJEK: Ivan Perić, Dragan  Kovačević; 98′

MRAVINJAK: Dalia Dozet; 19′

NAJDUŽA NOĆ: Ivan Mokrović; 15′

NEBITNO: Josip Žuvan; 19′

NINA, MOLIM TE: Barbara Vekarić; 14′

NOĆ ZA DVOJE: Filip Mojzeš; 20’21”

ODRAZ: Martin Zenić;24’06”

ONA: Lana Kosovac; 7′

PAMETNICE: Sonja Tarokić, Hana Jušić; 24′

PARA BELLUM: Rajko Ban/ Velimir Todorović; 9’40”

POPRAVILIŠTE ZA RODITELJE: Bruno Anković; 15′

POZDRAVI DOLORES: Ivana Ledenko; 14’20”

PRAČKA: Natko Gereš;4′

PROKLETA BRANA: Lala Raščić;36′

PROKLETSTVO KRUMPIRA: Ivan Bulić; 1’41”

PRVA: Silva Ćapin; 8′

PRVI PUT: Neven Dužanec; 4’38”

RIJEKA SJEĆANJA: Hrvoje Stipković; 1′

SAMO SMO SE POLJUBILI: Kristina Vuković; 11′

SCENARIJ ZA OBIČAN ŽIVOT: Irena Škorić; 13′

SEMAFORSIRANJE: Mateo Tomislav Klarić; 4′

SNAPSHOTS: Aldo Tardozzi; 8’30”

SOBE: Igor Jelinović; 9′

SPREMITI U KONTAKTE: Tomislav Šoban; 10′

SRETAN ROĐENDAN MARIJA: Ivana Škrabalo; 13′

SUN TZU – Začepljenje sedme čakre; Jurica Hižak i Matko Mesić; 20′

TAKAV TI JE ŽIVOT: Saša Dodik; 29’27”

USTAJ MIRO ! : Petar Orešković; 20′

U JEDNOJ ZIMSKOJ NOĆI. Marko Markus; 5′

ULIČNA AKADEMIJA: Matija Grkčević; 36′

USPAVANKA: Jadran Puharić; 18′

VISIBABE: Ivica Mušan; 19′

WELCOME: Maja Milanović; 21’20”

WIR HABEN NUR GEREDET: Daria Blažević; 4′

ZAMKA ZA SIRENE: Hana Veček; 23′

ZIMICA: Hana Jušić; 10′

ZORGAZAM: Dario Lonjak; 10′

 

DOKUMENTARNI FILMOVI

5. SAJAM U SREDNJOVJEKOVNOM ŠIBENIKU: ŽeljkoPetreš; 34′

AKCIJA 9,99: Vlado Zrnić; 50′

ALBUM: Branko Ištvančić; 50′

BERISLAV Š. PROCES: Irena Škorić; 73′

BOJAN – FINALNA VERZIJA: Đuro Gavran; 13′

ČOVJEČE, SJETI SE ŠTO SI: Luka Klapan; 9’55”

ČUVAR USPOMENE: Luka Klapan; 14’30”

ČUVAR: Mladen Božić; 1′

DA BI POČIVALI U MIRU: Milan Bukovac; 29′

DON JUANS: EXCUSE ME MISS: Goran Dević; 40′

DRUGIM OČIMA: Stanislav Tomić; 28′

EKO: Zeljko Sajko-Saja; 5’44”

GABRIEL: Vlatka Vorkapić; 72′

GLAVA U BALUNU: Mladen Ćapin; 82′

I JA SAM CIGANKA: Saša Ban; 26′

IROKEZ: Matija Vukšić; 47′

JELENA: Tanja Kanceljak; 30′

JESAM LI SRETNA: Vanja Sviličić; 58′

KELTI: Đuro Gavran; 25′

KENIJA-DUH AVANTURE: Željko Černić; 30′

KINO MOJE MALO: Arminio Grgić, Zvonimir Karakatić; 1’45”

KOŠARKA ZA SVE: Dijana Bolanča Paulić

KUĆA NA KRAJU GRADA: Zoran Pavljašević; 48′

LE SAMOURAI: Ivan Faktor; 22′

LET IZNAD MINSKOG POLJA: Tomislav Bubalo/Antoni Ćorić/Zdenko Jurilj; 42′

LUNGODROM: Marnel Tomić; 60”

MATICA HRVATSKA 2010: Milo Ostović; 33’40”

MILA TRAŽI SENIDU: Robert Tomić Zuber; 81’25”

MOJ GRAD(NOVSKA): Zeljko Sajko-Saja; 3′

MOJI DOBRI I LIJEPI PRIJATELJI: Davor Kanjir; 29′

NA RUBU: Tomislav Žaja; 91′

NAJOZBILJNIJI POSAO: Vedrana Korać; 27’35”

NASLJEĐA: Tonći Gaćina; 16′

NEMATI A BITI: Bruno Pavić; 33′

NOSILI SU BUNĐUR REKLJU: Mario Šulina; 60′

NOVE TENDENCIJE:Vladislav Knežević; 60′

OBIČAN DAN: Tomislav Mršić; 24′

OP SKOČIT NE MORE: Siniša Škokić; 11’10”

PERLICA PO PERLICA: Hrvoje Ivančić,Miro Aščić; 24′

PLAVA PLAŽA: Miroslav Mikljan; 9’45”

PLAVAPLAŽA: Miroslav Mikuljan; 20’15”

POD UDAROM KRITIKE: Silvio Mirošničenko; 54′

POPLAVA: Goran Dević; 40′

PRAŠINA SVAKODNEVNOG ŽIVOTA: Danilo-Lola Ilić; 75′

PRIČA O ZAVIČAJU: Marko Mikšić; 11’10”

PRIDRAŠKI FRAGMENTI: Luka Klapan; 29′

PROFESIJA FOTOREPORTER: Milan Bukovac; 46′

RATNI REPORTER: Silvestar Kolbas; 60′

RAZORUBIČENJE: Domagoj Matizović, Igor Zelić ; 20′

ROCK ‘N’ ROLL JE KRIV ZA SVE: Sanjin Stanić, Dean Lalić; 55′

SELO BEZ ŽENA: Srdjan Šarenac: 83′

SKICA ZA PROFESORA: Zoran Vuletić; 48′

STVARNOST JE TAKVA KAKVA JE(Hrvatska, zemlja šanse): Slaven Žimbrek; 76′

ŠTO JE MENI BALKAN – KINO EUROPA: Ines Pletikos; 53′

TRBUHOM ZA KRUHOM 1: Sven Gorjanc Fabić, Josip Bolonić; 30’37”

WAR – MEMENTO MORI: Gordana Brzović; 23’35”

ZALJUBLJENA U ŽIVOT:Antonia Dubravka Carnerud; 54′

ZAŠTO?: Sven Gorjanc-Fabić, Goran Vrbanić, Josip Visković; 32′

ZAUSTAVLJENI GLAS: Višnja Starešina; 91′

ZAVRŠNI KRUG: Željko Radivoj; 21′

ZVONIMIR BERKOVIĆ: Željko Senečić; 58′

ŽIVOT U RUKSAKU: Vladimir Končar; 12’40”

 

 

ANIMIRANI FILMOVI

1000 ŽDRALOVA: Jana Fantov; 3′

AKCELERACIJA: Andrej Rehak; 11’00”

BEBA vs TUTA: Teodora Kralj; 1′

BOŽIĆNA BAJKA: Marijan Lončar; 16’13”

CROSSED SLID: Ivana Bošnjak, Lea Vidaković; 12’16”

CVIJET BITKE: Simov Bogojević Narath; 19’20”

DOVE SEI, AMOR MIO: Veljko Popović;10’20”

FETA:Natko Stipaničev; 2’30”

I SPEAK TRUE THINGS: Marko Tadić; 5’45”

KAVA JE GOTOVA: Kaja Šegvić; 5′

KOBNA GREŠKA:Nina Čorak, Helena Panijan; 2’37”

MINUTA U PROMETU:Goran Paulin; 1′

MIRKO IDE NA RENDEZ: Natko Stipaničev; 2’30”

MONOKROMATSKI MIT: Davor Petranović; 5′

NEVERA: Vanja Maračić; 4’57”

NEVOLJE S POSUĐEM: Davor Rogić; 2′

ORNAMENTI DUŠE: Irena Jukić Pranjić: 9’26”

PAS I ZEC:Nebojša Slijepčević; 12’15”

PRVA JUTARNJA: Martina Lukanović; 6’30”

PSYHOMORPH:Branko Farac; 7′

PUZZLE: Petra Krnjaić; 2’01”

SOBA S POGLEDOM: Vanja Maračić; 5’55”

SOBA: Ivana Jurić; 5′

U LANCIMA: Daniel Šuljić; 7’30”

ŽIVICA: Zoran Mužić; 5’40”

EKSPERIMENTALNI FILMOVI

8 2 4: Aleksandar Muharemović; 7′

ALAMO: Željko Radivoj; 6′

BOJE PAUKOVA: Zdravko Mustać; 22′

CESTA:Igor Dropuljic; 3’15”

DA LI OVCE SANJAJU O MEHANICI?: Marko Škobalj; 3’40”

DOKAZ ŽIVOTA NAKON SMRTI: Vladimir Kanić; 1’10”

EDEN: Krunoslav Ptičar; 9’43”

HOLE: Fran Sokolić; 5’15”

IN UTERO: Ivan Ramljak & Marko Škobalj; 14′

JEDNOM BIJAH: Dario Juričan; 5′

KRIJESNICE: Vlasta Žanić; 7’30”

LIEBE AUF DEN ERSTEN BLICK: Miro Manojlović; 1′

MIKE PATTON – KICKIN – CRANK II soundtrack:Luka Vucić; 1’41”

MOR JSP: Igor Jelinović; 2′

NOGOMET: Ana Hušman; 15′

NOVA HIPI BUDUĆNOST: Dalibor Barić; 4’04”

OUT OF TIME: Damir Juričić, Vedran Šuvar; 3’15

PAIN SO LIGHT THAT APPEARS AS TICKLE: Dalibor Barić; 4’04”

PLJAČKA BANKE: Vjekoslav Nježić; 8’10”

POGLED:Aleksandar Muharemović,Damir Tomić; 4’15”

POSLIJEPODNE BEZ GRAVITACIJE: Nadija Mustapić; 17′

POW’S POV: Goran Trbuljak; 5′

POZIV:Mario Šulina; 2’58”

PROLAZ ZA VAN: Vedran i Sanja Šamanović; 10’10”

PUSTARA: Ivan Faktor, 26′

REOPENING THE PAST: Liliana Resnick; 12′

RESILIENCE: Vladimir Končar; 2’45”

SLIKAT ĆU TI RENDGENOM SRCE, DA SVI VIDE DA GA JEBI GA IMAŠ:Dario Juričan; 7′

TELETROPE: Krunoslav Ptičar; 13’03”

USTRAJNOST: Damir Radić; 23’30”

VIOLENCE EXPERIMENTALE: Vladimir Kanić; 7’54”

VOICE: Ksenija Jurišić; 1’41”

WEEKEND: Milan Bukovac; 25′

NAMJENSKI FILMOVI

ANIMAFEST ZAGREB 2010: Saša Ban; 6’48”

AQUAVIVA: Vladimir Kanić; 0’30”

BRIDGE THE ROADS: Vjekoslav Živković, Cyren O’Connor; 2’40”

DUKAT SENSIA:Des Mullan; 0’30”

FA ZAGREB-MARKOVAC: prava umjetnost dolazi iz srca: Siniša Škokić; 1’50”

FORŠPAN 15. FILMSKE REVIJE MLADEŽI O FOUR RIVER FILM FESTIVALA: Grupa autora; 1’40”

FRANCK CAFE – Gužva na setu: Goce Vaskov; 40”

HNK – 150 GODINA STRASTI: Kristijan Petrvoić; 1′

HRVATSKA LUTRIJA SERIJA TV SPOTOVA:Miroslav Terzić; 5×0’25”

ISO SPORT POVRATAK: Kristijan Petrović; 1′

KISKO: Miroslav Terzić; 0’30”

MEĐUNARODNI FESTIVAL ARHEOLOŠKOG FILMA SPLIT: Vjekoslav     Živković,Silvana Juraga; 0’55”

MIJENJAM SVIJET – UVODNA ŠPICA: Ana Hušman; 0’23”

NEANDERTHAL STORY: Ivan Salaj; 16′

NEMOJTE SANJATI DOĐITE: Djena Aćimović; 3′

ONE TAKE FILM FESTIVAL 2010 JINGLE: Mladen Burić; 0’37”

PAN OTVORENJE: Radivoje Andrić; 0’42”

RBA FLEXI:Bruno Anković; 0’50”

RENESANSNI FESTIVAL: Marko Horvat, Tomislav Horvatinović; 12′

SOCIJALNA ISKLJUČENOST NIJE IZBOR: Ivan Sikavica; 0’30”

TT-COM BROJ KOJI POŽELIŠ: Miroslav Terzić; 0’50”

VEGETA NATUR: Miroslav Terzić; 0’30”

VIP-LJENČINA: Blaž Švent; 0’45”

ZAGREB FILM FESTIVAL 2010: UKLETA KOLICA: Filip Filković Philatz; 1’26”

ZAGREB ZAGREB: Matej Meštrović; 3’12

ZEMLJA Z ‘BREGOV: Željko Grgić;  0’30”

ZLATNI PAN: Miroslav Terzić; 0’40”

GLAZBENI SPOTOVI

CONNECT – „Šta me čeka“: Mario Mlakar, Dražen Zeljković; 4’17”

DUDLAŠI –„Nede“: Srđan Šarić; 3′

EX MOZARTINE feat. Damir Urban – „Glas Jeka“: Filip Filković Philatz; 4’46”

GORDANA EVAČIĆ – „Pokraj vode Drave“; 1’39”

GRETTA – „Biti sam“: Vladimir Kanić; 3’31”

INSTRUMENTALNA SLUŽBA SPAŠAVANJA „ŠTA IMA?“ – „Mediteranska razglednica“: Dinko Čvorić; 3’36”

IVANA KINDL – „Promjenjiva“: Filip Filković Philatz; 4’14”

JOE 4 – „Killer“: Josip Visković; 3’26”

KINOKLUB – „Nije bed imamo 20 minuta pješica“: Mario Mlakar; 3’33”

KINOKLUB – „Vrati se u Zagreb“: Mario Mlakar; 3’49”

KINOKLUB – „Za nju“: Mario Mlakar; 3’48”

LEUT MAGNETIK – „Arhitekt“ : Branka Valjin; 4’18

LIVIO MOROSIN – „More dimboko“: Dejan Aćimović; 3’58”

LOVRO POGORELICH – Slike s izložbe“: Zoran Vuletić; 4′

LUKA NIŽETIĆ – „Život curi“: Filip Filković Philatz; 4’50”

MANOFON – „Trag“: Jusuf Šehović; 4’23”

MIKA MALE – „Eskim“: Saša Bani Jakov Lerotić; 5′

MY BUDDY MOOSE – „Scary Feeling“: Dalija Dozet; 3’36”

NISDE feat. DRAGI – „ O pčelama i cvijeću“: Mario Mlakar; 3’46”

PANKREAS – „D.C. Biu: Filip Filković Philatz; 2’52”

PUTOKAZI – „Vodena“: Jusuf Šehović; 3’37”

QUASARR – „Propaganda“: Jusug Šehović; 4’42”

RHS COOLEKTIV – „Svojom stranom mosta“: Marko Horvat, Tomislav Horvatinović; 4’39”

ROKAMBOL – „Za nas“: Josip Visković; 4′

SPUŠTENE ROLETE „Vesela“: Vladimir Kanić; 3’01”

STJEPAN HAUSER I LUKA ŠULIĆ – „Smooth Criminal“: Kristijan Burlović;  4’06”

VALUNGARI – „Akcija“ :Marin Maršić; 3’07”

Povežite se s Danima!
facebook
Kult
dashed
Organizatori
Studentski Centar
univerzitet zg
Radio SC
Muzički Salon
Teatar ITD
Klubvizija
dashed
Sponzori
Sponzori
i&i
FUJI FILM
Kapetanović
Tuborg
Paprenjak
dashed
Medijski pokrovitelji
Vjesnik
Globus
Net.hr
Filmski.net
Kulturpunkt.hr
Filmovi.hr
mojzagreb.info
playomania
Fak-tvojfilm
dashed
Partneri
Hrvatski Filmski Savez
Hrvatski Filmski ljetopis
Kino klub Zagreb
dashed
Zahvala
MaXima film
Zagreb film
bonobo
dashed
Uz potporu
Havc
Gradski ured